R O Y A L P A R D A K H T
نکاتی برای موفقیت فریلنسر ها, نکاتی برای موفقیت فریلنسر ها

کار در خانه به نظر چندان جذاب نمی رسد. اگر می خواهید شروع کنید، همین الان باید استارت بزنید. با این وجود نکاتی وجود دارد که باید قبل از کار به عنوان یک فریلنسر در فضای مجازی و کار از خانه به آن ها توجه کنید. در اینجا ما نکاتی برای موفقیت فریلنسر ها یا مشاغلی که از خانه مدیریت می شوند فراهم کرده ایم:

  • مکان مورد نظر

جایی که در خانه در آن کار می کنید یکی از مهم ترین قسمت هایی می باشد که باید در نظر بگیرید و مکان باید یکی از اولین ملاحظات برای شروع یک شغل از خانه باشد. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک اتاق اضافه به عنوان دفتر کار دارید، که باید گفت شما در این موضوع برنده شده اید. اما اگر در یک فضای کوچک زندگی می کنید و اعضای خانواده در طول روز یکی از مهم ترین عوامل حواس پرتی شما خواهند بود، شاید لازم باشد قوانینی را برای این کار تنظیم کنید.

شما باید در خانه تاکید کنید که در مدت کار مزاحمتی برای شما ایجاد نشود. بنابراین داشتن وقت اختصاص داده شده و فضایی برای انجام کار بسیار مهم است. این یک نکته مهم برای داشتن یک شغل موفق از خانه می باشد. باید اطمینان حاصل نمایید که کسی مزاحمتی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

  • برنامه ریزی دقیق

کار کردن از خانه می تواند به یک فاجعه تبدیل شود مگر اینکه شما برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. گزینه های بی شماری برای برنامه ریزی جهت جنبه های مختلف فردی وجود دارد. در مورد برنامه ریزی کاری نیز استثنایی وجود ندارد و می توان نرم افزارهای مدیریت فراوانی را یافت که می توانند قرار های ملاقات را یادآوری کنند. روزهای باقی مانده جهت تحویل سفارش و بسیاری امکانات دیگر را در اختیار شما قرار دهند. اگر دقت نمایید بسیاری از افراد شاغل و مشغول به کار یک تقویم یا دفتر دارند که در آن تمام اطلاعات را یادداشت می نمایند. نکته اصلی داشتن یک برنامه می باشد که مطابق آن جلو بروید.

  • ساعات کاری

زمانی که در خانه کار می کنید باید توجه نمایید که ساعت کاری افزایش می یابد. هر چقدر هم تلاش کنید ساعت کاری می تواند طولانی تر از آنچه در یک دفتر کاری می گذرانید پیش برود. مطمئنا راحتی هایی هم برای کار در خانه وجود دارد اما اگر هنوز هم به عنوان یک کارمند با موافقت رئیس خود از خانه کار می کنید باید توجه نمایید قوانین یک دفتر معمولی حاکم می شود و شما باید از آن ها پیروی نمایید.

اما اگر شما مالک کار خود باشید آزادی های بیشتری وجود دارد. این را فراموش نکنید کار کردن از خانه باعث می شود استراحت های بیشتری در بین کار وجود داشته باشد.

نکاتی برای موفقیت فریلنسر ها, نکاتی برای موفقیت فریلنسر ها
اما به عقیده بسیاری کار کردن از خانه می تواند سایر بخش های انحرافی را به فرد معرفی کند. مثلا وسوسه شدن برای رفتن به سراغ رسانه های اجتماعی!

  • دور هم بودن

کار کردن از خانه می تواند برای بعضی از افراد چالش برانگیز باشد. بسیاری از افراد دوس دارند از خانه بیرون رفته و از بودن در یک دفتر لذت می بردن. بودن در محل کار به این معنی می باشد که از لحاظ تئوریک هیچ حواس پرتی وجود ندارد، اما همه ما می دانیم که اینگونه نیست. به لطف دستگاه های قهوه، کولرهای آبی و اینترنت تقریبا بهره وری از خانه با دفتر تفاوتی ندارد.

اما به عقیده بسیاری کار کردن از خانه می تواند سایر بخش های انحرافی را به فرد معرفی کند. مثلا وسوسه شدن برای رفتن به سراغ رسانه های اجتماعی!

فراموش نکنید در طول ساعت کاری از پاسخ دادن به تماس های غیرضروری پرهیز نمایید. سعی کنید خود را در یک فضای مفید کاری قرار دهید در غیر این صورت خیلی سریع از کار کردن از خانه ناامید می شوید. نکاتی برای موفقیت فریلنسر ها وجود دارد که یکی از آنها مدیریت ذهن و پرهیز از انجام امور فرعی در هنگام دور کاری می باشد.

  • در ارتباط بودن

برای کار کردن از خانه لازم هست همیشه در ارتباط و دسترس با سایر همکاران باشید. ممکن است ابزار این اتصالات توسط شرکت فراهم شود یا در غیر این صورت نیاز باشد شما این ابزار برنامه ها یا سخت افزارها را تهیه فرمایید و هزینه نسبتا بالایی در انتظارتان باشد اما فراموش نکنید این یکی از مهم ترین نکات می باشد. برای اینکه بتوان از خانه کار کرد و روی کار نظارت داشت لازم است که حتما با سایر همکاران در تماس و ارتباط بوده و با آنان به تبادل بپردازید.

  • داشتن فناوری بهتر

داشتن کامپیوتر بهتر در محیط کار خانگی ضروری نیست اما ارزش سرمایه گذاری را دارد و در کیفیت و عملکرد قطعا تاثیر گذار خواهد بود. اگر در دفتری کار می کنید و لازم به دور کاری است در مورد لپ تاپ بهتر و سایر لوازم جانی که شرکت می تواند جهت کار در منزل در اختیارتان قرار دهد پرس و جو کنید. فراموش نکنید امروز بسیاری از بیمه های مختلف فضای کاری خانه را پوشش می دهند و می توانید از آن ها استفاده نمایید.

میز و صندلی و سایر لوازم جانبی مناسب فضای کاری برای زیبایی کار شما نیستند بلکه برای سلامتی و رفاه شغلی شما ضروری می باشند.

نکاتی برای موفقیت فریلنسر ها, نکاتی برای موفقیت فریلنسر ها
شما باید در خانه تاکید کنید که در مدت کار مزاحمتی برای شما ایجاد نشود

کار کردن از خانه می تواند به یک فاجعه تبدیل شود مگر اینکه شما برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. گزینه های بی شماری برای برنامه ریزی جهت جنبه های مختلف فردی وجود دارد. در مورد برنامه ریزی کاری نیز استثنایی وجود ندارد و می توان نرم افزارهای مدیریت فراوانی را یافت که می توانند قرار های ملاقات را یادآوری کنند. روزهای باقی مانده جهت تحویل سفارش و بسیاری امکانات دیگر را در اختیار شما قرار دهند.

 

  • هوشمندانه کار کنید

در کار از خانه فعال بودن یک امر مهم است. داشتن برنامه می تواند شما را در یک شغل از خانه کاملا نظام مند و درست جلو ببرد. سعی کنید روزهای خود را بهینه استفاده نمایید و از وقت خود به بهترین صورت بهره مند شوید. به خصوص اگر شما شخصی هستید که به راحتی حواسش پرت می شود، توجه نمایید که داشتن یک برنامه کاری می تواند چقدر مفید باشد و به شما در پیشرفت شغلی کمک کند. از برنامه ها و نرم افزارهای مختلف کمک بگیرید. امروز برنامه های زیادی هستند که در ساعات معین ایمیل ارسال می کنند یا امکان تماس با مشتری را برقرار می کنند. به علاوه نرم افزارهای حسابداری و غیره می توانند در پیشرفت شغلی به شما کمک شایانی داشته باشند.

  • سالم بمانید

کارکردن از خانه مزایای بسیاری دارد، اما اگر دقیق نباشید ممکن است سلامتی شما به خطر بیفتد و این مورد اهمیت بسیاری دارید. کار و هر چیزی تنها زمانی برای شما ارزشمند می باشد که سالم باشید. فراموش نکنید روزهای تعطیل را به خود اختصاص دهید، فعال باشید. ورزش کنید. بی تحرکی یا ثابت نشستن پشت میز می تواند به جسم فردی آسیب بزند. نکاتی برای موفقیت فریلنسر ها که در این مقاله به آنها اشاره کردیم را جدی بگیرید.

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

رویال پرداخت ارائه دهنده خدمات آنلاین پرداخت های ارزی و نقد کردن درآمد ارزی فریلنسرها

شبکه های اجتماعی

تلفن: ۰۲۱۹۱۳۰۲۳۰۸

تمامی حقوق مادی و معنوی از ابتدا تا کنون متعلق به رویال پرداخت می باشد. توسعه داده شده توسط تیم توسعه رویال پرداخت