R O Y A L P A R D A K H T

راهنمای مطالعه:

  • مزیت های استفاده از حساب پی پال
  • نقد کردن پول پی پال

حساب اینترنتی پی پال, مزیت های استفاده از حساب اینترنتی پی پال

مزیت های استفاده از حساب اینترنتی پی پال

در دوره‌ای که ما در آن زندگی می کنیم، می‌توان هر نوع کالایی را از یک کشور خریداری و هزینه آن را اینترنتی پرداخت کرد و تمام این فرآیند به صورت دیجیتال انجام می‌شود. به راحتی می توانید از حساب اینترنتی پی پال برای انجام این کار استفاده کنید که مزیت های بی شماری دارد.

این مقاله به حساب اینترنتی پی پال و کاربردهای آن اختصاص داده شده است. توصیه می شود در صورتی که تمایل دارید به کسب‌وکارهای دیجیتال بپردازید و از این راه کسب درآمد کنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و اطلاعات کاملی را در این زمینه به دست آورید.

با وجود این که اکثر کشورهای دنیا حساب اینترنتی پی‌پال را پشتیبانی می‌کنند و آن را برای وب سایت های خود استفاده می کنند، باید بدانید که به راحتی می‌توان از این حساب استفاده کرد و تجارت الکترونیک را مدیریت کرد. بهترین مزیت این حساب، امنیت بالایی است که دارد، به گونه ای که ۱۷ سال است که شرکت پی‌پال اطلاعیه مهمی را در رابطه با امنیت خود منتشر کرده است و طبق این اطلاعیه هر کسی که بتواند حساب اینترنتی پی پال را هک و به اطلاعات آن نفوذ کند، مبلغ هنگفتی را دریافت خواهد کرد. تاکنون پس از گذشت ۱۷ سال، هنوز کسی نتوانسته است این کار را انجام دهد!

فرایند استفاده از حساب اینترنتی پی پال به این صورت است که شما با دارا بودن یک حساب، می توانید از هر وب سایتی در هر کجای دنیا اقدام به خرید اینترنتی کنید و پول آن را به همین شیوه ارسال کنید.

حساب اینترنتی پی پال, مزیت های استفاده از حساب اینترنتی پی پال

انتقال آسان 

به راحتی پول موجود در حساب‌تان را انتقال دهید و صرفاً برای خرید اینترنتی از این پول استفاده نکنید.

سرعت انتقال مبلغ در کمترین زمان

حساب اینترنتی پی پال, مزیت های استفاده از حساب اینترنتی پی پال

در صورتی که از وب سایتی با درگاه پی پال خرید می کنید، مبلغ به صورت آنی واریز می‌شود و در صورت انتقال پول به سایر حساب ها، تنها 5 روز کاری زمان لازم است. باید بدانید نسبت به پول های دیجیتال دیگر، این حساب بهترین سرعت را دارد.

امنیت بالا

به لحاظ امنیت می توان گفت که درگاه پی پال از امنیت بالایی برخوردار است.

کارمزد پایین

حساب اینترنتی پی پال, مزیت های استفاده از حساب اینترنتی پی پال

مزیت دیگری که حساب اینترنتی پی پال دارد، کارمزد انتقال پول می باشد. برای هر ۳۰ سنت که شما تراکنش انجام می دهید، تنها ۳ درصد کارمزد تعلق می‌گیرد که بسیار مناسب است. لذا این درگاه برای هر کسی که تمایل به استفاده از حساب اینترنتی دارد، بهترین گزینه می باشد.

حریم خصوصی

مورد دیگری که برای کاربران بسیار اهمیت دارد، حریم خصوصی می باشد. حساب پی پال، برای اینکه امنیت اطلاعات کاربران خود را حفظ کند، از سرورها و امکانات ویژه ای استفاده می کند و به هیچ عنوان، کسی نمی تواند به اطلاعات شخصی شما نفوذ کند و اطلاعات شما را به سرقت ببرد و یا بتواند حساب شما را خالی کند.

در رابطه با حریم خصوصی همان طور که در بالا اشاره شد، پی پال یک رقابت جهانی ایجاد کرده است و به کسانی که بتوانند به وبسایت پی پال نفوذ کنند، جایزه پرداخت می‌کند!

استفاده از درگاه پی پال در سایت های فروشگاهی

حساب اینترنتی پی پال, مزیت های استفاده از حساب اینترنتی پی پال

وبسایت های فروشنده کالا و خدمات می توانند از درگاه پی پال برای فروش کالای خود استفاده کنند. به این صورت که هر کسی که تمایل به خرید کالای سایتشان را داشته باشد، از طریق پی پال، کالا یا سرویس مورد نظرشان را به راحتی خریداری کنند.

پرداخت اقساطی

پرداخت اقساطی، از جمله دیگر مزایای این حساب است. این مزیت به این صورت است که خریدار از فروشنده تقاضای پرداخت به صورت اقساط می‌کند و در صورت موافقت فروشنده، حساب پی پال طی یک دوره مرتب ماهیانه یا روزانه به میزان مبلغ درخواستی فروشنده از حساب خریدار کسر می شود.

نکته ی مهم: کشور ایران تحریم است و حساب اینترنتی پی پال که در آمریکا فعالیت می کند، ایران را تحریم کرده است. به همین دلیل، افرادی که تمایل به استفاده از حساب اینترنتی پی پال داشته باشند، می بایست از حساب های خارجی و افرادی که در کشور های خارجی زندگی می‌کنند کمک بگیرند؛ یا اینکه می‌توانند از نرم افزارهای مخفی کننده آی‌پی برای این منظور استفاده کنید. اما داشتن آدرس در کشور خارجی از جمله مواردی می‌باشد که در افتتاح حساب پی پال می بایست وارد کنید.

نقد کردن پول پی پال

حساب اینترنتی پی پال, مزیت های استفاده از حساب اینترنتی پی پال

نقد کردن پول از حساب پی پال در صورتی که به تنهایی قصد خرید و فروش یا  انجام کسب و کار را داشته باشید، مشکل می باشد. شما باید از وب سایت های مرجع که برای این منظور فعالیت می کنند، کمک بگیرید و می‌توانید در صورت استفاده از حساب اینترنتی پی پال، از وب سایت ما برای انتقال پول خود استفاده کنید که با نرخ روز، وجه پی پال شما را محاسبه کرده و فرآیند نقد کردن پول شما در کمترین زمان انجام می‌شود.

مطالب مرتبط:

خلاصه
حساب اینترنتی پی پال, مزیت های استفاده از حساب اینترنتی پی پال
نام مقاله
مزیتهای استفاده از حساب اینترنتی پی پال
توضیحات
برای آشنایی با حساب اینترنتی پی پال و کسب اطلاعات راجع به مزیت های ان، این مقاله را مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

رویال پرداخت ارائه دهنده خدمات آنلاین پرداخت های ارزی و نقد کردن درآمد ارزی فریلنسرها

شبکه های اجتماعی

تلفن: ۰۲۱۹۱۳۰۲۳۰۸

تمامی حقوق مادی و معنوی از ابتدا تا کنون متعلق به رویال پرداخت می باشد. توسعه داده شده توسط تیم توسعه رویال پرداخت