R O Y A L P A R D A K H T
حساب کاربری در پرفکت مانی, حساب کاربری در پرفکت مانی

آموزش ساخت حساب کاربری پرفکت مانی و فرآیند احراز هویت در این مقاله را بخوانید و با ما همراه باشید:

راهنمای مطالعه:

 • مقدمه
 • ثبت نام در حساب کاربری پرفکت مانی ۲ مرحله دارد
 • مرحله ی اول ثبت نام در پرفکت مانی
 • مرحله دوم ثبت نام در پرفکت مانی

مقدمه:

حساب کاربری در پرفکت مانی, حساب کاربری در پرفکت مانی

مقالات متعددی در رابطه با پول الکترونیکی پرفکت مانی در اختیار شما قرار داده شده است و اکنون شما متوجه شده اید که این پول الکترونیکی برای چه منظور استفاده می شود. در صورتی که اکنون می خواهید از حساب اینترنتی پرفکت مانی برخوردار باشید می توانید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا فرآیند ثبت نام در حساب کاربری پرفکت مانی را به خوبی آموزش ببینید و از این پول الکترونیکی برای مبادلات ارزی خود استفاده کنید و البته در دنیای دیجیتال فعالیت گسترده ای داشته باشید.

باید بگویم بهترین مزیتی که در رابطه با حساب کاربری پرفکت مانی وجود دارد این است که این حساب مانند بقیه پول های دیجیتال مثل paypal  یا  وبمانی نیست و ایران را محدود نکرده است به دلیل این که  paypal ایران را تحریم کرده و حساب های ایرانی در صورتی که تشخیص داده شوند از کشور ایران به این حساب متصل هستند مسدود می‌شوند و پول های آن ها بلوکه می‌شود.

اما حساب کاربری پرفکت مانی این گونه نیست و در صورت احراز هویت یک ملیت ایرانی حساب شما بلوکه نمی شود.

ثبت نام در حساب کاربری پرفکت مانی ۳ مرحله دارد:

 • مرحله اول آن برای افتتاح حساب می باشد و مراحل بعدی در رابطه با احراز هویت کاربر انجام می پذیرد. برای اینکه بتوانید تمامی خدمات الکترونیکی حساب کاربری پرفکت مانی را در اختیار داشته باشید و همه مزیت های آن را بتوانید استفاده کنید می بایست احراز هویت خود را تایید کنید. به صورت کلی افراد در مرحله اول حساب باز می کنند .
 • در مرحله دوم نوع حساب پرفکت مانی مشخص می شود و سایر اطلاعات تکمیل می گردد.
 • در مرحله سوم مدارک شناسایی پاسپورت به حساب اینترنتی انتقال داده می‌شود و در نهایت قبوض آب، برق و گاز که یکی از آن ها باید به وب سایت معرفی شود و در نهایت شماره تلفن شما می بایست تایید شود تا فرایند ثبت نام به خوبی انجام شود .

اما این توضیحات کلیات کار است و در ادامه به جزئیات و ریز تمام موارد ثبت نام اشاره خواهیم کرد پس همچنان همراه ما بمانید.

مرحله ی اول ثبت نام در پرفکت مانی:

حساب کاربری در پرفکت مانی, حساب کاربری در پرفکت مانی

 • شما باید به وب سایت رسمی پرفکت مانی مراجعه کنید و بر روی گزینه Signup کلیک کنید تا به فرم ثبت نام هدایت شوید.
 • سپس شما باید تمام اطلاعات واقعی خود را در فرم ثبت کنید تا اطلاعات شما در مرحله بعدی تایید شود.
 • تمام اطلاعاتی که در این فرم وارد می کنید باید اطلاعات واقعی شما باشد.
 • به دلیل اینکه در محله احراز هویت در صورتی که اطلاعات واقعی نداده باشید می تواند حساب شما را مسدود کند و فرآیند ثبت نام کامل نمی شود.
 • شماره تلفن خود را حتماً در قسمت فکس یا تلفن وارد کنید به دلیل اینکه برای تایید برای شما یک پیامک می آید و شما از طریق پیامک شماره تلفن خود را تایید می‌کنید پس داشتن یک شماره  واقعی که به نام خودتان باشد در ثبت نام این وب سایت بسیار مهم است.

مرحله دوم ثبت نام در پرفکت مانی:

 

حساب کاربری در پرفکت مانی, حساب کاربری در پرفکت مانی

 

 • در قسمت بعدی فرم ثبت ‌نام از شما می خواهد که نوع حساب را مشخص کنید.
 • زمانی که شما یک حساب شخصی دارید گزینه پرسنل را انتخاب کنید و در صورتی که قصد بیزینس و تجارت را دارید بر روی گزینه بیزینس
 • فرآیند ثبت‌نام و احراز هویت در حساب کاربری پرفکت مانی به مرحله بعد هدایت می شود. خواندن قوانین بسیار مهم می باشد و شما باید با این قوانین موافقت کنید.
 • پس از اینکه فرم ثبت نام را پر کردید می بایست قوانینی که مربوط به حساب کاربری پرفکت مانی است را به خوبی مطالعه و در نهایت تیک تایید قبول کردن قوانین را بزنید .
 • پس از آن گزینه رجیستر را کلیک کنید تا اطلاعات فرم ثبت نام در سیستم ثبت شود و توجه داشته باشید در صورتی که اطلاعات ناقص در آن وارد کرده باشید به شما اخطار داده می شود و شما باید فرم را به طور صحیح و مرتب پر کنید تا به مرحله بعد بروید .
 • پس از اینکه اطلاعات صحیح را وارد کردید ایمیلی به شما ارسال می شود و شما باید ایمیل را وریفای کنید که باید برای تایید ایمیل لینکی که به ایمیل شما ارسال شده است را کلیک کنید تا عملیات ثبت‌ نام در این مرحله نیز به اتمام برسد.
 • پس از تایید ایمیل به شما رمز کاربری و نام کاربری داده می‌شود که شما می توانید از طریق آنها وارد اکانت کاربری خود شوید .

مرحله سوم ثبت نام در پرفکت مانی:

حساب کاربری در پرفکت مانی, حساب کاربری در پرفکت مانی

ثبت نام اطلاعات در پرفکت مانی برای ارسال مدارک هویتی در نظر گرفته شده است یعنی شما در مرحله اول اطلاعات هویتی خود را فقط در فرم وارد کرده اید ولی در این مرحله باید اصل مدارک خود را به وب سایت ارائه دهید تا با اطلاعات اولیه شما مطابقت داده شود در صورتی که این اطلاعات با یکدیگر مغایرت داشته باشند ثبت نام شما انجام نمی‌شود.

ارسال مدارک می بایست به صورت اسکن شده باشد یعنی زمانی که قصد ارسال گواهینامه یا قبض برق و آب خود را دارید باید آنها را اسکن کنید و در بخش مخصوص خود قرار دهید تا فرآیند احراز هویت انجام شود.

همچنین شما می توانید در سایت رویال پرداخت از خرید و فروش پرفکت مانی به صورت آنی و خودکار بهره مند شود.

مطالب مرتبط:

خلاصه
حساب کاربری در پرفکت مانی, حساب کاربری در پرفکت مانی
نام مقاله
نحوه ثبت نام در پرفکت مانی
توضیحات
مقالات متعددی در رابطه با پول الکترونیکی پرفکت مانی در اختیار شما قرار داده شده است و اکنون شما متوجه شده اید که این پول الکترونیکی برای چه منظور استفاده می شود.

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

رویال پرداخت ارائه دهنده خدمات آنلاین پرداخت های ارزی و نقد کردن درآمد ارزی فریلنسرها

شبکه های اجتماعی

تلفن: ۰۲۱۹۱۳۰۲۳۰۸

تمامی حقوق مادی و معنوی از ابتدا تا کنون متعلق به رویال پرداخت می باشد. توسعه داده شده توسط تیم توسعه رویال پرداخت