نقد درآمدهای ارزی و نقد پی پال

بسیاری از برنامه نویسان، مترجمان، طراحان گرافیک، بازرگانان فعالیت های کسب و کار برون مرزی دارند و برای نقد کردن درآمدهای خود و یا نقد پی پال در سایت های مختلف دچار مشکل هستند. رویال پرداخت با داشتن راهکار های مختلف به این دسته از هموطنان کمک می کند تا درآمدهای ارزی و یا نقد پی پال خود را انجام داده و درآمدهای ارزی خود را نقد و به ریال تبدیل کنند.

نقد درآمدهای ارزی و نقد پی پال خود را به ما بسپارید.

یکی از سرویس های ویژه ای که رویال پرداخت به آن حساسیت ویژه ای دارد ارائه خدمات مناسب جهت فریلنسرها و کسب و کارهایی است که درآمد آن ها به صورت ارزی می باشد. با استفاده از خدمات رویال پرداخت شما می توانید در کوتاه ترین زمان و به شیوه ای مطمئن درآمدهای ارزی خود را از طریق های مختلف از جمله حواله های بانکی، حواله وسترن، پی پال، ارزهای رمزپایه، وب مانی و … نقد کنید و آن ها را به صورت ریالی در حساب بانکی خود داشته باشید. ما همواره تلاش میکنیم که درآمدهای خود را در سریع ترین زمان ممکن و با نرخ و کیفیت مناسب دریافت کنید.

  • نقد درآمد ها به بهترین قیمت
  • نقد درآمد پی پال
  • تسویه حساب در سریع ترین زمان ممکن
  • نقد درآمد ارزی تا 1 میلیون دلار
اطلاعات بیشتر
نقد درآمد از چه سایت هایی ممکن است؟

ما درآمدهای ارزی شما را از روش های مختلف از جمله حواله پی پال، حواله وسترن یونیون، وب مانی، حواله های بانکی و روش های مختلف نقد می کنیم. هر یک از سایت هایی که امکان نقد کردن با یکی از روش های گفته شده را داشته باشد امکان نقد کردن وجود دارد. همچنین اگر روشی در لیست نبود همینک با همکاران ما جهت مشاوره تماس بگیرید.

مدت زمان نقد درآمدهای ارزی چه قدر است؟

به محض دریافت درآمدهای ارزی شما در حساب های ارزی، ارزهای دریافت شده به قیمت لحظه دریافت ارز، در کمتر از 24 ساعت به تومان تبدیل شده و به حساب بانکی شما واریز می شود.

همینک ثبت نام کنید

با عضویت در سایت از تمامی امکانات سایت از جمله خرید از سایت ها و یا نقد درآمدهای ارزی بهره مند شوید.