شارژ حساب پرفکت مانی اتوماتیک و آنی

در رویال پرداخت شما می توانید حساب پرفکت مانی خود را به صورت اتوماتیک آنی با بهترین قیمت تهیه نمایید. پرفکت مانی یک کیف پول آنلاین است که با استفاده می توانید خرید های آنلاین خود را انجام دهید و یا حتی درآمدهای ارزی خود را دریافت کنید. پرفکت مانی یکی از وب سایت های پرداخت آنلاین می باشد که می تواند کسب و کارهای الکترونیکی را مدیریت کند و در امر ارزآوری بسیار موثر باشد. با استفاده از پرفکت مانی شما می توانید بدون اینکه کارت های اعتباری بین المللی و یا حساب های بانکی بین المللی داشته باشید از مزایای آن استفاده کنید.

 

شارژ حساب پرفکت مانی آنی

شارژ حساب پرفکت مانی با بهترین نرخ

در رویال پرداخت می توانید حساب پرفکت مانی خود را با بهترین نرخ در کمترین زمان شارژ نمایید.

انجام سریع سفارشات

شارژ حساب پرفکت مانی در رویال پرداخت به صورت آنی و اتوماتیک انجام می شود.

پشتیبانی قوی و فوری

کارشناسان زبده رویال پرداخت در کمترین زمان ممکن و به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک کیف پول آنلاین می باشد که مرکز اصلی آن در پاناما قرار دارد. پرفکت مانی امکانی را فراهم کرده است که کاربران بدون اینکه نیازی به داشتن کارت اعتباری یا حساب بانکی داشته باشند بتوانند در محیط اینترنت خرید و فروش کنند.  پرفکت مانی از معدود سیستم های مالی است که خدمات خود را بر ایرانیان ممنوع نکرده است و در حال حاضر کاربران زیادی از ایران دارد.

اطلاعات بیشتر

افتتاح حساب پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی شما را از داشتن حساب در سایت پرفکت مانی و دردسرهای افتتاح حساب و وریفای بی نیاز می کند. اما ممکن است شما بخواهید در سایت پرفکت مانی حساب داشته باشید. شما با کمک رویال پرداخت می توانید حساب پرفکت مانی خود را افتتاح کنید و از حساب شخصی خود برای نقل و انتقالات مالی استفاده کنید. از مزیت های افتتاح حساب در رویال پرداخت، ارتقا حساب به سطح ویژه است که کارمزد تراکنش ها را از 1.99درصد به 0.5 درصد کاهش می دهد.

موارد مصرف پرفکت مانی

با استفاده از پرفکت مانی شما می توانید از کلیه سایت هایی که از درگاه پرفکت مانی پشتیبانی می کنند خرید نمایید. هم اکنون بسیاری از سایت های معتبر مانند کارگزاری های بازارهای بین المللی یا سایت های فروشگاهی و خدماتی مانند سایت های خرید فالوور و لایک و شارژ سوشیال پنل از پرفکت مانی استفاده می کنند.

الان ثبت نام کنید

با عضویت در سایت از تمامی امکانات سایت از جمله خرید از سایت ها و یا نقد درآمدهای ارزی بهره مند شوید.